Південна Корея провела навчання зі стрільби біля кордону з КНДР вперше за шість років
Джерело: Yonhap News Agency.
Вперше за шість років Південна Корея провела військові навчання зі стрільби на полігонах неподалік від кордону з Північною Кореєю. Їх припинили у 2018 році в межах угод про зменшення напруженості між країнами.
У провінціях Кенгідо та Канвондо провели навчання з артилерійської стрільби. Надалі за ними задіяли самохідні артилерійські установки K-9.
Представники армії заявили, що ці навчання мають на меті підвищення готовності артилерії та здатності швидко реагувати на будь-які провокації від Північної Кореї.
Південна Корея планує продовжувати регулярно проводити артилерійські навчання та тренування маневрених військових частин у прикордонних районах і надалі.
Північна Корея 4 червня оголосила про повне припинення виконання угоди про зменшення напруженості після інциденту з запуском куль зі сміттям.
Також 26 червня морська піхота Південної Кореї вперше за сім років провела повномасштабні навчання з бойовою стрільбою на островах у Жовтому морі біля західного кордону з Північною Кореєю.
- Північна Корея розкритикувала спільні військові навчання Південної Кореї, Японії та Сполучених Штатів, проведені цього місяця, заявивши, що такі маневри свідчать про переростання відносин між трьома країнами в “азійську версію НАТО”.
- Нещодавно Південна Корея оголосила, що перегляне можливість надання зброї Україні на знак протесту проти договору про взаємну оборону, підписаного між північнокорейським лідером Кім Чен Ином і главою Росії Володимиром Путіним.
- Північна Корея та Росія підписали договір, в якому погодилися надати негайну військову допомогу одна одній в разі вторгнення чи збройної агресії.
- Військові Південної Кореї 26 червня повідомили, що, ймовірно, гіперзвукова ракета, запущена Північною Кореєю, вибухнула під час польоту.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…