Південна Корея виявила паразитів у повітряних кулях зі сміттям з КНДР
Джерело: Yonhap
У смітті, яке Пхеньян відправляв до Південної Кореї з повітряними кулями, виявлено паразитів.
Як зазначається, міністерство у справах об’єднання Республіки Корея дослідило 70 повітряних куль із КНДР.
“Численних паразитів, такі як аскариди, волосоголови та ниткоподібні черви, виявлено у ґрунті, який містився у смітті”, – йдеться у заяві.
У відомстві зазначили, що паразити, ймовірно, містилися у людських екскрементах.
Серед сміття також виявлено фрагменти одягу – ймовірно, це речі, передані раніше Північній Кореї південнокорейською компанією.
У міністерстві вважають, що у такий спосіб Пхеньян намагався висловити “крайню ворожість” до рекламних листівок Південної Кореї.
За даними видання, більша частина сміття складалася із макулатури та вінілу, а не зі звичайних побутових відходів.
У Південній Кореї припустили, що влада КНДР намагається запобігти розкриттю інформації про повсякденне життя своїх громадян.
- Північна Корея протягом останніх двох днів випустила понад триста повітряних куль зі сміттям у напрямку Південної Кореї, йдеться у заяві Об’єднаного комітету начальників штабів (JCS).
- Північна Корея запустила понад 600 повітряних куль зі сміттям до Південної Кореї та глушила сигнали GPS п’ять днів поспіль.
- У суботу, 1 червня, Збройні сили Південної Кореї попередили, що КНДР надсилає більше повітряних куль зі сміттям і закликали громадськість уникати їх.
- Північна Корея відправила понад 150 повітряних куль зі сміттям на територію Південної Кореї. Це сталось після того, як КНДР пообіцяла “дати відповідь” на дії активістів з Південної Кореї, які розповсюджують листівки проти КНДР.
- Посадовці КНДР заявили, що тимчасово припинять запуск повітряних куль, наповнених сміттям і екскрементами, на територію Південної Кореї.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.