Польща спорядила Україні відремонтовані танки Leopard

Джерело: Польська зброярська група (PGZ)

Польща передала Україні перші відремонтовані танки Leopard. Робота над наступними машинами триває.

Техніку лагодили на заводі Бумар-Лабенди.

Поки інші створюють декларації щодо майбутнього, ми діємо в консультаціях з українською стороною. Перші танки Leopard, спеціально відремонтовані в Бумар-Лабенді, отримала українська сторона, – мовиться у дописі.

Зауважується, що нині триває робота над наступним замовленням.

У компанії зазначили, що це яскраво свідчить про те, що пріоритетом є реальна допомога українським воїнам.

У PGZ також наголосили, що постійно розширюють співпрацю у сфері постачання боєприпасів, запчастин та сервісного обслуговування техніки.

Довідка. Польська зброярська група – польська компанія, заснована у 2013 році Державним казначейством, один із найбільших оборонних концернів в Європі. Вона об’єднує понад 50 компаній і має частки в 32 інших галузях: оборона, суднобудування, нові технології.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.