Помер народний артист України Віталій Білоножко

Джерело: пресслужба Буринської міської ради

Сьогодні, 9 січня, на 71 році життя помер естрадний співак і народний артист України Віталій Білоножко.

“Віталій Білоножко завжди був жаданим гостем на Буринщині, його виступи на концертних сценах ставали справжнім святом для земляків, збирали сотні і тисячі поціновувачів. До самого серця проймали слова пісень, котрі линули срібними струнами душі співака, як молитва, як заповіт, як настанова, як спогад про дитинство”, – йдеться в дописі.

Причини смерті артиста нині невідомі.

ДОВІДКОВО. Народився Білоножко 11 червня 1953 року у селі Слобода Буринського району на Сумщині.

Разом із дружиною, народною артисткою Світланою Білоножко, був засновником і організатором періодичного Міжнародного фестивалю родинної творчості “Мелодія двох сердець”.

У творчості музиканта налічується 12 аудіокасет та шість компакт-дисків. Серед найвідоміших композицій – “Україно-мати”, “Боже, дай Україні волю!”, “Давайте разом заспіваємо, браття”, “Чарівнице”, “Щоб ти щасливою була” та інші.

У грудні 1995 року Віталій Білоножко отримав звання народного артиста України. Він є лауреатом багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів і конкурсів, багаторазовим дипломантом музичної премії “Шлягер року”.

За високу професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток та популяризацію української пісні артиста нагородили Міжнародним орденом Миколи Чудотворця (1998) та “Президентською Нікою” (1997). Білоножко є кавалером орденів Ярослава Мудрого V ступеня (2003), “За заслуги” III ступеня (2008), “За заслуги” II ступеня (2013).

Збройні сили України відійшли від двох селищ на Авдіївському напрямку в Донецькій області. Йдеться про  Сєверне та Степове.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України виконало всі домовленості для попередження блокади з боку польських перевізників.

Картину, написану і підписану всіма чотирма музикантами гурту The Beatles, продано на аукціоні Christie’s за 1,7 мільйонів доларів.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 27 лютого, прибув до Саудівської Аравії для зустрічі з Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.