Помер Олександр Востряков — народний артист України та соліст Національної опери

Джерело: Національна музична академія України імені Чайковського у Facebook та Національна опера

14 жовтня через важку хворобу помер 79-річний народний артист України, багаторічний соліст Національної опери Олександр Востряков.

“Відійшов у вічність народний артист України, багаторічний соліст Національної опери України, професор НМАУ ім. П. І. Чайковського Олександр Востряков. Висловлюємо співчуття рідним та близьким видатного співака”, —  йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що у доробці артиста було понад сорок партій. Він був провідним солістом Національної опери України протягом трьох десятиліть – від 1983 до 2012 року.

Також Востряков викладав сольний спів у Київській консерваторії (НМАУ) ім. П. Чайковського з 1990 року.

Прощання з народним артистом України відбудеться 17 жовтня о 11.00 у фоє опери.

  • Помер 86-річний Володимир Василенко – український юрист-міжнародник, надзвичайний і повноважний посол України, громадський діяч. Він доклав багато зусиль для розробки закону про застосування української мови як державної.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.