Понад 300 військових частин під’єднали до системи управління оборонними ресурсами SAP

Джерело: Міноборони

Міністерство оборони продовжує впровадження у ЗСУ автоматизованої системи управління оборонними ресурсами на базі SAP – вже під’єднано більш ніж 300 військових частин.

SAP – це провідна міжнародна система у сфері управління ресурсами, яку використовують 28 країн НАТО. Вона автоматизує процеси постачання, формує інформацію про залишки на складах, заявки, дозволяє бачити реальну потребу та вчасно забезпечувати військових усім необхідним.

Завдяки системі Міноборони пришвидшило опрацювання заявок на постачання від бригад з кількох тижнів до 2-3 днів.

“Ми продовжуємо планово розгортати SAP у війську. Наша мета зрозуміла – зробити логістику цифровою і контрольованою в плані потреб і постачання. Військові не мають витрачати купу часу на роботу з папірцями”, – прокоментувала процес заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

Автоматизацію почали з обліку речового майна, запчастин та техніки. Завдяки цьому повністю оновили процеси та обладнання декількох складів забезпечення.

Базові операції на складах проводять за допомогою сканерів, терміналів збору даних та інших інструментів системи управління на базі SAP.

Для того, щоб система працювала всюди, Міноборони навчає працівників складів. Результатом запровадження системи має стати повна автоматизація процесів логістики і повноцінна відмова від паперового документообігу в логістичних операціях.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.

США прийняли рішення зупинити постачання ракет Patriot іншим країнам, аби пришвидшити виконання замовлення України.