Попри заборону, новий логотип Х встановили на головному офісі у Сан-Франциско: поліція міста розпочала розслідування

Джерело: Euronews

У Сан-Франциско порушили скаргу та розпочали розслідування через великий знак X, який був встановлений на вершині будівлі в центрі міста, де колись був Twitter.

Новий металевий логотип Х з’явився після того, як поліція Сан-Франциско заборонила робітникам прибрати логотип “пташку” з будівлі, заявивши, що вони не мали відповідних дозволів і не заклеїли тротуар, щоб забезпечити пішоходів, якщо що-небудь впало б.

Патрік Ханнан, речник Департаменту будівельної інспекції, сказав, що дозволи не потрібні для видалення літер або символів із зовнішньої вивіски будівлі. Але будь-яка заміна літер або символів потребуватиме дозволу, щоб забезпечити “відповідність історичному характеру будівлі” та переконатися, що вивіска надійна і безпечно встановлена.

“Для встановлення цього знаку також необхідна перевірка та погодження планування. Місто відкриває скаргу та починає розслідування”, – сказав він.

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

Влада німецького Ерфурта запланувала розширити територію однієї зі шкіл. Для цього розглянули 18 земельних ділянок, обравши врешті одну. Однак, виявилося, що там мешкають прості польові хом’яки (cricetus cricetus).

Вчені встановили, що сонячна активність може зруйнувати енергетичну інфраструктуру на Землі. Нове дослідження свідчить, що кут, під яким сонячні удари вражають Землю, має вирішальне значення для захисту інфраструктури. Відповідні дослідження опублікували у журналі Frontiers in Astronomy and Space Sciences.

Війна РФ із країнами Балтії може розпочатися під приводом повстання поляків у Білорусі, вважає австрійський політолог Густав Грессель.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.