Попри знищення Су-34, росіяни продовжують скидати десятки КАБів — речник

Джерело: телемарафон

Активність ударів керованими авіаційними бомбами з боку російської армії зменшилася, проте, за словами речника Повітряних сил Юрія Ігната, щоденні бомбардування на всьому фронті продовжуються.

Наголошується, що хоча ситуація змінюється, і противник стає обережнішим – літаки продовжують завдавати ударів, скидаючи керовані авіаційні бомби з різних напрямків.

Речник також зазначив, що літаків далекого радіолокаційного виявлення та спостереження А-50 не помічено в повітрі вже протягом семи днів.

За словами військового, у Росії заявили, що вони планують відновити літаки, які знаходилися на зберіганні, оскільки вони потрібні для планування ударів і проведення розвідки.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець у середу, 24 квітня, повідомив, що ще декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності, і 17 квітня Україна застосувала їх уперше.

У Росії погрожують “відкинути українські сили” та розширити те, що вони називають “буферною зоною”, якщо Київ отримає від Сполучених Штатів сучасні керовані ракетні системи великої дальності ATACMS.