Представники Міноборони зустрілися з німецькими депутатами: обговорили військові потреби

Зображення: Міноборони

Джерело: Міноборони

Заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер провів у Києві зустріч із делегацією депутатів німецького Бундестагу.

Під час зустрічі заступник міністра подякував німецьким партнерам за політичну, економічну і військову підтримку.

“Дякую за провідну роль Німеччини у коаліції протиповітряної та протиракетної оборони. Захист неба – це один із важливих компонентів цієї війни”, – сказав Станіслав Гайдер.

Він розповів про діяльність міністерства, зазначив, що задачею відомства є координація всіх Сил оборони. Серед пріоритетів – інституційні зміни, антикорупційні заходи та побудова прозорих механізмів у закупівлях, цифровізація та дебюрократизація.

Серед нагальних військових потреб України Станіслав Гайдер назвав засоби протиповітряної оборони, зокрема ракети для систем ППО.

Пріоритетом також є напрацювання угоди щодо безпекових гарантій, які Німеччина може надати Україні до того, як вона стане членом НАТО.

8 липня під час засідання кабінету міністрів президент США Дональд Трамп різко розкритикував главу РФ Володимира Путіна, звинувативши російського лідера у нісенітницях під час офіційних переговорів. За словами глави Білого дому, господар Кремля завжди здається “дуже милим”, проте його слова не мають жодного значення.

Суд у Великій Британії встановив, що Росія вербувала злочинців для терактів через соцмережі.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не знає, хто розпорядився зупинити постачання озброєння Україні.

Президент Ліги американських працівників і головний політичний радник організації Catholic Vote, колишній старший радником Дональда Трампа (2016, 2020) та Джей Ді Венса (2022), політичний коментатор на Fox News і CNN Стів Кортес заявив, що корупційна репутація голови Офісу президента Андрія Єрмака відверто шкодить довірі до української влади у США.

Співробітник Державного космічного агентства України отримав 15 років тюрми з конфіскацією майна за співпрацю з ФСБ. Російська розвідка задіяла його дружину з Ростова-на-Дону, щоб завербувати посадовця й отримати доступ до секретної інформації у галузі оборонної промисловості.