Представники Міноборони зустрілися з німецькими депутатами: обговорили військові потреби

Зображення: Міноборони
Джерело: Міноборони
Заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер провів у Києві зустріч із делегацією депутатів німецького Бундестагу.
Під час зустрічі заступник міністра подякував німецьким партнерам за політичну, економічну і військову підтримку.
“Дякую за провідну роль Німеччини у коаліції протиповітряної та протиракетної оборони. Захист неба – це один із важливих компонентів цієї війни”, – сказав Станіслав Гайдер.
Він розповів про діяльність міністерства, зазначив, що задачею відомства є координація всіх Сил оборони. Серед пріоритетів – інституційні зміни, антикорупційні заходи та побудова прозорих механізмів у закупівлях, цифровізація та дебюрократизація.
Серед нагальних військових потреб України Станіслав Гайдер назвав засоби протиповітряної оборони, зокрема ракети для систем ППО.
Пріоритетом також є напрацювання угоди щодо безпекових гарантій, які Німеччина може надати Україні до того, як вона стане членом НАТО.
- Німеччина виділить Україні понад 7 млрд євро військової допомоги у 2024 році, повідомив канцлер ФРН Олаф Шольц за результатами телефонної розмови із президентом США Джо Байденом.
- 17 січня Німеччина спорядила Україні черговий пакет військової допомоги, що включає вісім бронетранспортерів, 25 безпілотних літальних апаратів та боєприпаси для танків Leopard 1.
- Німеччина надасть експертну підтримку Україні в межах переговорного процесу про вступ до Європейського Союзу.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Служба безпеки задокументувала нові злочини екскомандувача Східного військового округу збройних сил РФ генерал-полковника Олександра Чайко.
Американський журнал Time присвятив нову обкладинку тисячам українських дітей, викрадених та примусово депортованих Росією.
17 липня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо повідомив, що дасть вказівку представникам країни при Євросоюзі розблокувати ухвалення 18-го пакета санкцій проти Росії.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті винесла припис про усунення порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації УПЦ Московського патріархату.