Президент Фінляндії: «Єдиний спосіб досягти миру в Україні – через поле бою»

Джерело: CNN

Президент Фінляндії Александр Стубб переконаний, що нині єдиний спосіб досягти миру в Україні — перемогти Росію на полі бою.

Стубб пояснив, що російський лідер Володимир Путін розуміє лище силу.

Я роками брав участь у мирному посередництві. Коли ви виступаєте посередником, все починається з діалогу, а після ви починаєте встановлювати параметри. Та гадаю, що в даному конкретному випадку холодна правда полягає в тому, що єдиний спосіб досягти миру – це поле бою, – зазначив президент Фінляндії.

Попри визнання відсутності політичного діалогу з РФ, він не став відкидати заклики щодо врегулювання на рівні дипломатів. Зауваживши, що мирний Саміт щодо України, який має організувати Швейцарія, справді потрібен. Він додав, що це не тільки односторонній шлях, необхідно, аби, на певному етапі, “шляхи пересіклися”.

Нещодавно швейцарські ЗМІ наголосили, що у минулому Кремль завжди краще розумів прояв сили, аніж “обговорення та компроміси”. Тому, військове втручання Франції, ймовірно, стане останнім шансом Європи запобігти великій війні.

На фронті спостерігається дефіцит зенітних ракет малої дальності, що ускладнює протистоянню Збройних Сил України агресорам. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на передовій та можливі шляхи розв’язання проблеми.

Невідомі покупці стали активно накопичувати судна, здатні перевозити скраплений природний газ (СПГ). Цих покупців пов’язують із РФ, тому, як наголосили ЗМІ, це свідчить про розширення “тіньового” флоту російських танкерів для перевезення газу.

Президент США Джо Байден не має наміру достроково скласти повноваження, попри рішення не брати участь у виборах 2024 року, повідомили у Білому домі.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 липня. Найгарячішою залишалася ситуація на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському і Куп’янському напрямках.

21 липня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7620 росіян та знищили 1391 одиницю озброєння та військової техніки.