Президент Ірану відвідає Росію

Джерело: The Telegraph

Президент Ірану Ібрагім Райсі в четвер, 7 грудня, відвідає Росію з політико-економічною делегацією.

Візит президента відбудеться після поїздки міністра закордонних справ Ірану Хоссейна Амір-Абдоллахіяна до Москви у вівторок, 5 грудня.

Нагадаємо, що координатор стратегічної комунікації Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі зазначив, що Іран може надіслати Росії балістичні ракети для використання у війні проти України.

Також Іран, ймовірно, завершив домовленості щодо постачання російських винищувачів Су-35 і ударних вертольотів Мі-28.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

У межах саміту “Україна – Південно-Східна Європа” в Тирані президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Чорногорії Яковом Мілатовичем.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час онлайн-привітання учасників конференції “BLACK SEA GRAIN. EUROPE-2024” заявив, що 90% всієї української агропродукції експортується морем.

Шість акціонерних товариств мають до 29 лютого 2024 року забезпечити авансове перерахування до держбюджету не менше ніж 50% річних дивідендів на державну частку від результатів господарської діяльності у 2023 році.