Програміст Джейсон Рорер створив чат-бот на основі ШІ, здатен «відтворювати загиблих»
Джерело: FT
Програміст Джейсон Рорер на основі ШІ-моделі GPT-2 від американського стартапу OpenAI, створив власний сайт під назвою “Project December”, здатен імітувати спілкування із загиблими людьми.
Примітно, що GPT-2, на основі якого створений Project December, вміє маніпулювати людською мовою, генеруючи англійський текст у відповідь на підказки. Віртуальні помічники, такі як Siri від Apple і Alexa від Amazon теж можуть розуміти і відтворювати англійську мову, але GPT-2 здатний імітувати практично будь-який стиль написання.
Як пояснили у виданні, на цій платформі будь-який користувач може створювати власні чат-боти, заплативши 10 доларів США.
Так, канадець Джошуа Барбо, придбавши підписку на сайт, відтворив образ загиблої коханої Джессіки Ферейри ,яка померла в 2012 році від рідкісного захворювання печінки.
Зокрема для створення бота потрібні два основних компоненти: приклад висловлювань та короткий опис ролей, які виконують користувач і машинний алгоритм. Джошуа вибрав кілька специфічних повідомлень Джесіки з Facebook і завантажив їх в Project December разом з біографічною довідкою та коротким описом Джесіки, її характеру, захоплень.
За словами Джошуа, в деяких моментах ШІ помилявся, проте здебільшого дуже нагадував своєю поведінкою Джесіку.
- Дослідники зі Абу-Дабі, ОАЕ, розробили технологію на основі штучного інтелекту, яка може імітувати почерк людини.
Глава Офісу президента Андрій Єрмак заперечив раніше поширену у ЗМІ інформацію, що Україна нібито відмовлялася від укладання угоди про рідкісноземельні метали зі США. Нині тривають перемовини.
Північна Корея забезпечує 50% боєприпасів, які потребує Росія для повномасштабної війни проти України, заявив глава військової розвідки Кирило Буданов.
У Німеччині у неділю, 23 лютого, відбулися дострокові вибори до Бундестагу. Опубліковані перші прогнози виборів у Німеччині на основі екзитполів.
Глава СБУ Василь Малюк розповів, що служба розробила і нині впроваджує унікальну методику використання безпілотних технологій з метою ефективного знищення ворога та його техніки на полі бою, військових обʼєктів у глибокому тилу РФ, а також, щоб протидіяти розвідувальним дронам.
Американські нафтовидобувні компанії навряд чи повернуться до Росії після завершення війни РФ проти України через понесені збитки, заявив засновник Continental Resources Гарольд Гемм, еотрий фінансував передвиборчу кампанію президента США Дональда Трампа.