Протягом доби російські військові атакували дві підстанції «Укренерго»

Джерело: “Укренерго” у Facebook

Протягом доби 9 березня російські БпЛА атакували дві підстанції НЕК “Укренерго”. Вони розташовані у південному і центральному регіонах України.

Внаслідок події не повідомлялося про постраждалих або загиблих.

Нині тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Зазначимо, що другу зиму в умовах повномасштабного вторгнення Україна пройшла без блекаутів та без застосування графіків відключень.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів. 

Високопоставлені посадовці США в п’ятницю, 12 квітня, заявили, що Китай підтримує військові зусилля Росії в Україні, допомагаючи Москві нарощувати оборонне виробництво за допомогою великої кількості верстатів, мікроелектроніки, технологій безпілотників і крилатих ракет.

Посли України в США Оксана Маркарова повідомила, що лідери 15 протестантських конфесій України написали листа до спікера Конгресу Майка Джонсона та Палати представників США.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що якщо Росія переможе у війні, це стане “поворотним моментом в історії” й закликав надати Україні необхідну зброю.