Пункти пропуску на кордоні з Польщею працюють у звичному режимі – ДПСУ

Джерело: пресслужба ДПСУ

Станом на вечір 17 січня рух вантажівок на кордоні з Польщею відновлено. За добу прикордонники оформили понад 2500 вантажівок.

Нині пункти пропуску на українсько-польському кордоні повернулися до звичного режиму, Прикордонники за добу оформили 2550 вантажівок після розблокування пунктів пропуску “Ягодин – Дорогуськ”, “Краківець – Корчова” та “Рава-Руська – Гребенне”, – зазначили у повідомленні.

Зауважимо, о 20:00 16 січня польські перевізники завершили акцію протесту на кордоні та розблокували рух вантажівок через пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ”.

Того ж дня перевізники завершили блокування кордону перед пунктами пропуску “Краківець” та “Рава-Руська”.

Нагадаємо, 6 січня о 21:00 завершилася акція протесту польських фермерів перед пунктом пропуску “Медика – Шегині”, і рух вантажівок відновлено.

Раніше з ЗМІ повідомили, що перевізники з Польщі, які проводили акції протесту на трьох пунктах пропуску на кордоні з Україною, погодилися тимчасово зупинити свій протест нібито до 1 березня. Рішення оголошено після укладення угоди між протестувальниками і урядом Польщі.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.