Ракета утворила величезну вирву біля будинку: наслідки ударів по Києву
Джерело: КМВА
У понеділок, 25 березня, російські війська обстріляли Київ ракетами, внаслідок чого біля одного з будинків утворилася величезна вирва.
Зазначається, що в результаті ворожої атаки столиці в Печерському районі пошкоджено багатоповерхову нежитлову будівлю; у Солом’янському – пошкоджено багатоповерховий будинок; у Голосіївському – падіння уламків в лісосмузі; у Дарницькому – падіння уламків на приватну забудову.
На даний момент відомо про сімох постраждалих. Двох ушпиталено, у ще п’ятьох – гостра реакція на стрес.
“У жінки 33 років – ЗЧМТ, забійні рани, її ушпиталено до лікарні. У жінки 53 років – гостра реакція на стрес. Жінка 26 років, яка при надії, звернулася до медиків із поганим самопочуттям.
Дівчинка 16 років – політравма, її ушпиталили Охматдит”, – йдеться в повідомленні.
Зауважимо, що силами та засобами протиповітряної оборони знищено дві балістичні ракети, якими росіяни атакували Київ.
Амбасадорка США в Україні Бріджіт Брінк прокоментувала чергову ракетну атаку Києва, наголосивши, що “Україна негайно потребує допомоги від Сполучених Штатів”.
Пані посол зазначила, що за останні п’ять днів Росія здійснила сотні ракетних та дронових атак проти нашої суверенної країни.
“Україна потребує нашої допомоги саме зараз. Не можна втрачати жодної хвилини”, – додала Брінк.
- Сьогодні, 25 березня, російські війська вчергове атакували Київ, внаслідок чого зафіксовано падіння уламків ворожих ракет у Печерському, Голосіївському, Солом’янському і Дніпровському районах столиці. Відомо про чотирьох постраждалих.
15 січня в Україну вдалося повернути з російського полону 25 військових та цивільних, зокрема захисників Маріуполя й “Азовсталі”, Харківщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини.
Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.