Reddit уклала угоду, що ШІ навчатимуть на контенті платформи – ЗМІ

Джерело: Bloomberg

Соціальна мережа Reddit уклала угоду на суму 60 млн доларів з невідомою компанією зі штучного інтелекту (ШІ), щоб дозволити їй тренувати свої моделі на контенті мережі.

Відомо, що минулого року доходи Reddit перевищили 800 млн доларів, що на 20% більше, ніж у 2022 році, за словами осіб, знайомих з ситуацією. Використання хвилі зацікавленості інвесторів у технології штучного інтелекту може стати важливим кроком для Reddit.

Компанії зі штучного інтелекту, які потребують даних для навчання своїх систем, укладають угоди про ліцензування даних з провайдерами контенту, що може стати новим джерелом доходу для останніх.

Наприклад, OpenAI, розробник ChatGPT, веде переговори з видавцями, такими як CNN, Fox Corp. і Time, щоб ліцензувати їхні матеріали для навчання своїх систем штучного інтелекту. Це дозволить їм отримати більш точні, актуальні та релевантні дані для своїх ШІ-ботів.

В Рівненській області працівники поліції оштрафували чоловіка, який побив собаку. Це потрапило на відео.

Фільм “Штучний” режисера Луки Гуаданьїно про генерального директора OpenAI Сема Альтмана залишився без студії-дистриб’ютора. Amazon MGM Studios відмовилася від випуску стрічки, хоча робота над нею вже майже завершена.

23 червня єврокомісар з питань оборони й космосу Андрюс Кубілюс заявив, що минулого року РФ виробила приблизно у вісім разів більше ракет, ніж країни Європейського Союзу.

Президент Чехії Петр Павел подав позов до Конституційного суду після рішення уряду не включати його до делегації на саміт НАТО в Анкарі. Він вважає, що прем’єр Андрей Бабіш намагається обмежити його конституційну роль у представництві країни за кордоном.

На в’їзді до Молдови заарештували громадянина Росії, офіцера ФСБ. Його затримали за несанкціонований збір інформації про регіон лівобережжя Дністра, тобто невизнане “Придністров’я”.