Резніков подав до Ради заяву про відставку з посади глави Міноборони

Джерело: Олексій Резніков
4 вересня Олексій Резніков заявив, що подав до Верховної Ради заяву про відставку з посади глави Міністерства оборони України.
“На виконання рішення президента України Володимира Зеленського подав до Верховної Ради України заяву про відставку. До звіту готовий. Тримаймо стрій!” — написав він.

Фото: Олексій Резніков
Чутки щодо цього ходили давно, але їх спершу заперечували. Утім 3 вересня президент Володимир Зеленський підтвердив, що планують замінити міністра оборони. За його словами, Міністерство має очолити Рустем Умєров.
- 28 серпня міністр оборони Олексій Резніков прокоментував чутки стосовно його можливого призначення на посаду посла у Великій Британії. Глава оборонного відомства зізнався, що відмовлявся від посади міністра.
- Міністр оборони Олексій Резніков запропонував парі у відповідь на звинувачення в закупівлі літніх курток замість зимових.
- Олексій Резніков повідомив, що 15-та зустріч міністрів оборони країн-союзниць у форматі “Рамштайн” відбудеться орієнтовно на тижні з 18-го вересня на авіабазі “Рамштайн” у Німеччині.
- Вадим Пристайко дізнався про рішення президента звільнити його з посади посла України у Великій Британії у той час, коли їхав на відкриття вулиці імені Зеленського.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.