РФ атакувала енергообʼєкт ДТЕК в Одесі

Джерело: ДТЕК “Одеські електромережі”

Вночі 20 травня російські окупанти атакували енергетичний об’єкт ДТЕК в Одесі. Десятки тисяч одеситів залишились без світла.

Вранці енергетикам вдалося частково відновити подачу електроенергії для частини споживачів, використовуючи резервні джерела живлення. Однак, роботи з ліквідації наслідків обстрілів тривають з урахуванням безпекової ситуації.

“Наші бригади роблять все можливе, щоб світло якомога швидше повернулося в кожну оселю”, – йдеться в повідомленні ДТЕК.

Під час обміну 5 червня з російського полону повернули залізничника Донецької залізниці Євгена Реброва.

У Лос-Анджелесі вбили 81-річного актора Джеймса Генді, відомого за ролями у фільмах “Топ Ґан: Меверік” та “Джуманджі”.

У п’ятницю, 5 червня, російські окупанти атакували автозаправний комплекс (АЗК) мережі OKKO в селі Посад-Покровське Херсонської області.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо планує обговорити з головою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн питання фінансової компенсації за обладнання, передане Україні.

У Солом’янському районі Києва внаслідок ДТП загинули двоє поліціянтів – Дмитро Бондарчук та Денис Будченко. На момент аварії обоє були при виконанні службових обов’язків.