РФ навряд чи стягуватиме війська з Донеччини для захисту Курської області – ISW

Джерело: Інститут вивчення війни

За оцінками аналітиків ISW російське командування навряд чи перекидатиме цілі підрозділи військ з Донецької області на Курщину, оскільки вважає Донбас пріоритетною ціллю.

Фахівці зауважили, що окупанти можуть забрати з Донецького напрямку лише окремі елементи нерегулярних підрозділів.

Зокрема 12-13 серпня російські джерела стверджували, що для захисту курської області з Донеччини забрали підрозділи нерегулярних бригад “П’ятнашка”, “Сармат” та деяких добровольців.

Фахівці наголосили, що бійці цих бригад воюють на напрямках Часів Яр, Торецьк та Покровськ.

Водночас аналітики зауважили, що нерегулярні батальйони, зокрема такі як “Сармат” ніколи не були укомплектовані повністю, відповідно до вказаної чисельності. Навіть якщо їх розгортають у повному складі, вони зазвичай складаються з невеликих підрозділів.

Частина цих підрозділів, вважають в ISW, залишаться воювати на Донеччині, оскільки саме ця область зараз є пріоритетною для Росії.

“І Кремль і російське військове командування навряд чи витягнуть цілі підрозділи, які активно беруть участь у бойових діях, з цих пріоритетних секторів для розв’язання проблеми українського вторгнення в Курську область”, – наголосили фахівці.

За даними синоптиків у п’ятницю, 15 листопада, опади очікуються по всій країні.

У грудні міністри сільського господарства України та Польщі мають намір провести переговори стосовно ситуація на сільськогосподарських ринках.

Сполучені Штати Америки мають намір щотижня відправляти Україні партії озброєння, щоб встигнути використати залишок у 7,1 млрд доларів до завершення каденції чинного президента Джо Байдена.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Попри поширений стереотип про “безневинність” пива порівняно з іншим алкоголем, вчені зі США виявили, що воно завдає організму більшого впливу, ніж вино, коктейлі чи лікер. Дослідження розкрило, що пивні споживачі мають нижчий рівень харчової якості і менш активний спосіб життя.