РФ продовжує поширювати фейки про нібито мінування берегів річки Тиса

Джерело: Центр протидії дезінформації 

Російські пропагандисти продовжують поширювати фейки про нібито мінування берегів річки Тиса.

Російські медіа поширюють відеозапис, на якому нібито український прикордонник оглядає тіло загиблого чоловіка, що буцімто підірвався на міні на березі Тиси під час спроби незаконно перетнути державний кордон.

Одначе, відео містить явні ознаки зрежисованості. Рослинність на відео нехарактерна для берегів Тиси, а елементи форми та екіпірування так званого прикордонника не відповідають тим, які використовують військовослужбовці Державної прикордонної служби України.

У Центрі протидії дезінформації пояснили, що такими примітивними поробками ворог продовжує спроби сіяти паніку серед українців та дискредитувати українську владу.

Раніше речник ДПСУ Андрій Демченко повідомляв, що інформація про мінування прикордонниками Тиси – фейк російської пропаганди. За його словами, ДПСУ для посилення контролю за кордоном збільшує кількість нарядів, використовує відеокамери та безпілотники.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У Києві оголосили про підозру підлітку, який напав на ветерана. Виявилося, що зловмисник є студентом військового коледжу.