РФ роздає своїм військовим земельні ділянки у тимчасово окупованому Криму

Джерело: Рефат Чубаров/Facebook

12 жовтня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що у тимчасово окупованому українському Криму так звана російська “влада” видала 600 наказів на отримання земельних ділянок своїм військовим.

В окупованому російськими варварами Криму “учасникам СВО” , насправді – військовим злочинцям,  видано близько 600 наказів на безоплатне отримання земельних ділянок, – мовиться у дописі Чубарова.

Він уточнив, що спеціально для цих цілей формуються окремі земельні масиви у Сакському та Чорноморському районах Криму.

Одначе, висловив упевненість, що зі звільненням Криму від російських окупантів усі ці земельні ділянки буде повернуто у власність держави, а їхні власники засуджені як військові злочинці.

Раніше стало відомо, що до кінця цього року на тимчасово окупованих територіях Криму російські загарбники планують мобілізувати близько 2,5 тисячі осіб призовного віку на військову службу до лав ЗС РФ.

Станом на 28 травня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад армії РФ та техніку противника.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 20.00 28 травня щодо російського вторгнення. Кількість бойових зіткнень зросла до 108. На даний час бої ще тривають на 18 ділянках. Найбільш напруженою ситуація залишається на Покровському напрямку. Сили оборони стримують натиск і дають рішучу відсіч  загарбникам.

28 травня у Києві працівники ДБР затримали ексначальника Одеського обласного ТЦК та СП Євгена Борисова після того, як за нього внесли заставу у сумі 12 млн гривень за попереднім обвинуваченням.

США спільно з союзниками готові посилити санкції та експортний контроль, щоб запобігти китайсько-російській торгівлі, що загрожує їхній безпеці на тлі триваючої російсько-української війни, заявив заступник радника з питань національної безпеки США з питань міжнародної економіки Дейліп Сінгх.

У четвер, 23 травня, помер режисер-документаліст Морган Сперлок. Номінант на премію “Оскар” пішов з життя через рак.