Rheinmetall розпочне ремонт танків в Україні до кінця серпня
Джерело: Армін Паппергер в інтерв’ю Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung
Німецький оборонний концерн Rheinmetall найближчими днями візьметься до обслуговування танків на території України.
Ми розпочнемо роботу вже цього місяця, – зазначив голова правління концерну Армін Паппергер.
Як пояснив Паппергер, нині у Німеччині навчаються 12 фахівців з України, ще 12 приїдуть згодом. У межах надання військової допомоги Україні, яка обороняється від російської агресії, ФРН зокрема постачає Києву танки Leopard.
Оскільки зношування техніки під час бойових дій високе, важливо регулярно проводити її технічне обслуговування.
Глава компанії підтвердив намір найближчим часом розпочати виробництво танків в Україні.
Це може початися незабаром, оскільки там достатньо добре оснащених танкових заводів з радянських часів, – додав він, зауваживши, що Rheinmetall планує взяти їх в оренду і потім налагодити декілька ліній виробництва за стандартами НАТО.
Раніше Паппергер повідомляв, що у центрах працюватимуть українці, які зараз перебувають на навчаннях в Німеччині.
Ремонт в Україні міг би принести значні матеріально-технічні переваги, позаяк танки не потрібно буде транспортувати через кордон і назад в країну.
Німеччина вже спорядила Україні сучасні танки Leopard 2A6. Однак, на думку військових, вирішальним для постійного використання є можливість системного обслуговування техніки.
Довідка. Rheinmetall — німецький оборонний концерн, котрий виробляє танки Panther, Leopard, БМП Marder й гаубиці PzH 2000.
- До польського сервісного центру, який нещодавно відкрився, вже прибули танки Leopard з України.
- Німецький оборонний концерн Rheinmetall у найближчі 12 тижнів планує відкрити в Україні завод з виробництва бронетехніки.
- 24 липня з порту Сантандер вийшло судно з військовим та гуманітарним вантажем, які прямують до України.
- Rheinmetall планує поставити Україні 300 тисяч снарядів для Gepard, які допоможуть збивати ворожі безпілотники.
Нові дослідження свідчать, що кільця Сатурна можуть бути значно старшими, ніж це вважалося раніше, — можливо, такими ж давніми, як і сама планета.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.
23 грудня президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, на якому розглянули кілька ключових питань, пов’язаних із безпекою та міжнародною політикою України.
За словами керівника Центру протидії дезінформації, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, 60% артилерійських і мінометних снарядів, які РФ використовує в Україні, нині надходять з Пхеньяна.
Автомобільні компанії Honda і Nissan підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає створення спільної холдингової компанії до серпня 2026 року. Honda як старший партнер матиме більше впливу, включаючи право призначати більшість директорів і обирати президента.