Російський льотчик «злив» документи колег після удару по «Охматдиту»

Джерело: Інформаційний спротив

На чат-бот ГУР МО України звернувся льотчик з 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (в/ч 06987, базується на аеродромі “Енгельс”), після удару по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві 8 липня 2024 року.

За даними “Інформаційного спротиву”, льотчик був вражений цим ударом по цивільній інфраструктурі України й не розуміє мотивів його колег. Він вирішив передати українській стороні документи, що стосуються діяльності його військової частини, а також особисті фотографії командного складу 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії.

Отримані матеріали виявились дуже важливими. Серед них є особові справи старшого офіцерського складу, персональні дані російських військовослужбовців та членів їхніх родин. Особливо цінні грифовані документи 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії.

“Сподіваємося, найближчим часом ми зможемо оприлюднити декотрі з цих документів. А сьогодні в якості анонсу публікуємо приватні фото зі святкування з нагоди призначення начальника штабу 52 вбап полковника Ільї Корякіна на посаду начальника штабу 22 вбад у ресторані “Неаполь” (м. Енгельс Саратовської області), на яких зафіксовані понад 30 осіб командного складу підрозділів 22 важкої бомбардувальної авіаційної дивізії командування дальньої авіації військово-повітряних сил військово-космічних сил рф”, – написали в “Інформаційному спротиві”.

Джерело: Інформаційний спротив

Більшість людей з фото вдалось ідентифікувати.

 

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.