Росія відновлює поштове сполучення з Північною Кореєю
Джерело: Bloomberg
Росія відновила доставку посилок до Північної Кореї після перерви, спричиненої пандемією COVID-19.
Російська поштова служба відновила доставку посилок до Північної Кореї вперше з 2020 року. Генеральний директор компанії Михайло Волков назвав КНДР “важливим стратегічним партнером” і перспективним ринком для російського бізнесу.
Згідно з повідомленням компанії, доставка триватиме до 15 днів. Посилки вагою до 20 кг вирушатимуть літаком до Владивостока, а далі — до Пхеньяна північнокорейською авіакомпанією.
Як розповіли у виданні, поштове сполучення між країнами було припинено через пандемію COVID-19. Відновлення доставки відбулося на тлі третього візиту радника президента Росії з питань безпеки Сергія Шойгу до КНДР за останні два місяці.
Обидві країни перебувають під міжнародними санкціями: Росія — через війну в Україні, Північна Корея — через свою ядерну програму. Західні посадовці звинуватили Москву в підтримці північнокорейської програми озброєння в обмін на артилерію та війська, йдеться в матеріалі.
- Пошта Гонконгу заявила про припинення морських відправлень товарів до США, а з 27 квітня також призупинить авіаперевезення посилок, що містять товари. Причиною названо “залякувальні” тарифи США.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.
Митні надходження до бюджету США за підсумками перших дев’яти місяців 2025 року вперше в історії перевищили $100 мільярдів. Такі дані оприлюднило Міністерство фінансів США у щомісячному бюджетному звіті.