Ворог обстріляв Берислав на Херсонщині: поранено місцевого жителя
Джерело: пресслужба Херсонської ОВА
30 липня через російський обстріл Берислава, що на Херсонщини, поранено місцевого жителя.
Зауважується, що на момент ворожого удару чоловік перебував на подвірʼї будинку. Попередньо, у нього уламкове поранення ноги, йому надали необхідну допомогу.
Раніше у пресслужбі повідомили, що протягом доби ворог завдав 4 ракетних та 34 авіаційних удари. Зокрема, застосував 4 ударних дрони типу “Shahed-136”, усі — знищено. Також РФ здійснила 37 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. На жаль, є постраждалі серед цивільного населення, руйнувань зазнали житлові будинки.
У пресслужбі попередили, що ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.
- Станом на 30 липня у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває чотири ворожих кораблі.
- У ніч на 30 липня російські військові завдали удару по острову Зміїному у Чорному морі. Вони обстріляли його двома авіабомбами.
- Окупаційні сили РФ зі східного узбережжя Азовського моря випустили дрони-камікадзе по аграрних підприємствах Херсонської області та Криворізького району Дніпропетровської області. Усі чотири БПЛА було збито силами протиповітряної оборони.
- У ніч на 30 липня у Москві пролунав вибух. Пошкоджено фасади на двох офісних вежах “Москва-Сіті”.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.