Росіяни атакували дронами будівлю ТЦК у Кременчуці
Джерело: Сухопутні війська
Сьогодні, 6 липня, російські війська атакували ударними дронами будівлю Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у Полтавській області.
“6 липня близько 9:35 ворог завдав повітряного удару БпЛА по місту Кременчук, Полтавської області. Внаслідок атаки стались влучання ворожих БпЛА в будівлю Кременчуцького районного ТЦК та СП, а також у житловий будинок поруч”, – йдеться в повідомленні.
За попередньою інформацією, серед військовослужбовців і працівників ТЦК та СП поранених і загиблих немає.
Раніше речник Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев зазначив, що росіяни завдають ударів по територіальних центрах комплектування, намагаючись зірвати мобілізацію в Україні.
“Протягом останніх днів ворог почав практикувати такі удари. Мета – зірвати процес мобілізації. Але процес мобілізації неможливо зупинити. Ми будемо і далі комплектувати наше військо, готувати наших військових і залучати до оборони більшу кількість наших людей для того, щоб дати гідну відсіч ворогу”, – наголосив він.
Водночас Саранцев попередив, такі атаки можуть повторитися.
- У місті Звенигородка Черкаської області військовослужбовець ТЦК та СП на автомобілі збив жінку на велосипеді. Постраждалу госпіталізували з травмами.
Американсько-німецька компанія-розробник програмного забезпечення Auterion до кінця 2025 року спорядить Україні 33 тисячі “ударних систем” для БпЛА з штучним інтелектом, здатних обходити системи радіоелектронної боротьби та фізичні перешкоди – подібно до дронів на оптоволокні.
Станом на 27 липня Силам оборони вдалося звільнити від російських військ село Кіндратівка Хотінської громади, що на Сумщині.
На Закарпатті затримали організатори схеми незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон, котрий намагався підкупити прикордонника 320 тисячами гривень.
27 липня президент Володимир Зеленський розповів про “предметну” розмову з главою Франції Емманюелем Макроном, зауваживши, що Париж готовий допомогти Україні профінансувати виробництво дронів.
Служба зовнішньої розвідки України відзначила, що після запровадження санкцій у 2022 році витрати Росії на транзит вантажів зросли, особливо на маршрутах до Калінінградської області, котра не має сухопутного сполучення з рештою російської території.