Росіяни, ймовірно, пошкодили газопровід між Фінляндією та Естонією

Джерело: Iltalehti

За даними зовнішньополітичного джерела, керівництво держави підозрює, що Росія безпосередньо причетна до пошкодження газопроводу між Фінляндією та Естонією.

Наразі Сили оборони розслідують пошкодження газопроводу.

Керівництво Фінляндії та Сили оборони вважають, що Росія завдала удару по газопроводу між Фінляндією та Естонією, – мовиться у повідомленні.

У ніч на 8 жовтня влада Фінляндії виявила пошкодження газопроводу Baltic Connector. Також зафіксували несправність у кабелі зв’язку між країнами. Газопровід може вийти з ладу на кілька місяців.

Фінський президент Саулі Нііністьо раніше зауважив, що пошкодження інфраструктури було сприйнято досить серйозно. Політичне керівництво детальне поінформували про ситуацію.

Він також зазначив, що пошкодження газопроводу та кабелю спричинені “зовнішніми діями”.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.