Росіяни планують за літо «перевиховати» понад 10 тисяч українських дітей на тимчасово окупованих територіях

Джерело: Центр національного спротиву

Окупанти планують “промити мізки” 10 тисячам дітей на тимчасово окупованій території Запоріжжя.

На тимчасово окупованих територіях росіяни розробили план щодо вивезення більш ніж 10 тисяч місцевих дітей на “відпочинок”. Діти направляються до таборів, розташованих у регіонах РФ, таких як Дагестан, Чувашія, Краснодарський край та інші. Цей проєкт здійснює партія “Єдина Росія”, яку контролює Володимир Путін.

У таборах діти зазнають ідеологічної обробки через проведення пропагандистських концертів та “освітніх заходів”. На жаль, нерідко діти стають жертвами злочинів, зокрема, зареєстровано випадки зловживання беззахисністю дітей у дитячому таборі в Анапі, де чотири дитини з тимчасово окупованих територій Донеччини стали жертвами педофіла.

Це політика, спрямована на геноцид українців, оскільки російські окупанти свідомо спричиняють знищення цілого покоління в масових масштабах, це має характер державної програми. До цієї катастрофічної ініціативи залучено не лише керівництво агресора, але й спільники на місцях, такі як педагоги, лікарі, артисти та інші працівники таборів.

Уряд Чехії позитивно відреагував на заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга дозволити Україні використовувати західне озброєння на території РФ.

Американська акторка Алісса Мілано, відома за роллю Фібі у серіалі “Всі жінки – відьми”, та дворазова лауреатка премії “Оскар” за головні жіночі ролі у фільмах “Хлопці не плачуть” та “Крихітка на мільйон доларів” Гіларі Свенк стали амбасадорками фандрайзингової платформи UNITED24.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.

Україна також може використати західну зброю для нападу на російські позиції в Росії, звідки атакують країну, спільно заявили канцлер ФРН Олаф Шольц та президент Франції Емманюель Макрон 28 травня.

28 травня прем’єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо на спільній пресконференції з президентом Володимиром Зеленським, зазначив, що усе озброєння, які постачає Україні Брюссель, має бути використане українськими військовими на своїй території.