Росіяни посилено шукають інформаторів у Феодосії після знищення «Новочеркаська» — ЦНС
Джерело: ЦНС
У Центрі національного спротиву повідомили, що нині російські військові активно розшукують осіб, яких вважають інформаторами, котрі стежили за подіями в порту у тимчасово окупованому Криму.
Так, після знищення ВДК “Новочеркаськ” ворог оточив центральний район міста Феодосія, та посилив перевірку місцевих на вулицях. Росіяни шукають інформаторів, котрі, на їх думку, слідкують за портом, а також намагаються не допустити витоку інформації відносно ступеня пошкодження портової інфраструктури.
Проте такі дії нагадають лише істерику й не впливають на реальний стан речей – росіяни тут ворог й будуть завжди під прицілом Сил Оборони. Кожна їх дія фіксується та передається, а вже засобів ураження вистачить на всіх, — зазначили у повідомленні.
Водночас у ЦНС закликали й надалі передавати інформацію про розміщення ворога до чат-бота, запевняючи у гарантованій анонімності.
Як відомо, уночі 26 грудня тактична авіація Повітряних сил ЗСУ крилатими ракетами атакувала тимчасово окупований Крим.
Ціллю ПС ЗСУ став російський десантний корабель “Новочеркаськ”, який успішно уражено.
У ЗСУ повідомили, що, наймовірніше, на кораблі був ворожий боєкомплект, зокрема, могли бути БпЛА “шахед”, якими РФ атакує Україну.
- За інформацією ВМС ЗСУ, на момент удару по російському великому десантному кораблю “Новочеркаськ” на його борту могло бути щонайменше 80 осіб.
- Президенту РФ Володимиру Путіну доповіли, що ЗСУ завдали удару по російському великому десантному кораблю “Новочеркаськ”.
- На Таврійському напрямку росіяни активно застосовують для наступу броньовану техніку – близько 60% якої знищують українські військові. Решта швидко відступає.
Сьогодні вдень, 19 листопада, російські окупанти атакували Харків.
Голова КНР Сі Цзіньпін звернувся до учасників саміту G20 із закликом сприяти “охолодженню” війни між Росією та Україною. Він наголосив на важливості ролі ООН та її Ради Безпеки у мирному врегулюванні кризи, закликаючи підтримувати всі зусилля, спрямовані на досягнення політичного рішення.
Європейським країнам, особливо 15 найбільшим членам НАТО, можливо, доведеться суттєво збільшити свої оборонні витрати через загрозу агресії Росії в Україні та ймовірне скорочення підтримки США, якщо Дональд Трамп повернеться до президентства.
Президент Франції Емманюель Макрон підтримав рішення президента США Джо Байдена послабити обмеження на застосування Україною ракет ATACMS для ударів по території Росії.
Служба безпеки України спільно з прокуратурою знешкодила злочинне угруповання, яке викрадало, катувало та вимагало гроші у підприємців і військових на Дніпропетровщині. Серед затриманих депутат місцевої ради, котрий зі спільниками вимагав 2,5 млн доларів у військового.