Росіяни посилено шукають інформаторів у Феодосії після знищення «Новочеркаська» — ЦНС

Джерело: ЦНС

У Центрі національного спротиву повідомили, що нині російські військові активно розшукують осіб, яких вважають інформаторами, котрі стежили за подіями в порту у тимчасово окупованому Криму.

Так, після знищення ВДК “Новочеркаськ” ворог оточив центральний район міста Феодосія, та посилив перевірку місцевих на вулицях. Росіяни шукають інформаторів, котрі, на їх думку, слідкують за портом, а також намагаються не допустити витоку інформації відносно ступеня пошкодження портової інфраструктури.

Проте такі дії нагадають лише істерику й не впливають на реальний стан речей – росіяни тут ворог й будуть завжди під прицілом Сил Оборони. Кожна їх дія фіксується та передається, а вже засобів ураження вистачить на всіх, — зазначили у повідомленні.

Водночас у ЦНС закликали й надалі передавати інформацію про розміщення ворога до чат-бота, запевняючи у гарантованій анонімності.

Як відомо, уночі 26 грудня тактична авіація Повітряних сил ЗСУ крилатими ракетами атакувала тимчасово окупований Крим.

Ціллю ПС ЗСУ став російський десантний корабель “Новочеркаськ”, який успішно уражено.

У ЗСУ повідомили, що, наймовірніше, на кораблі був ворожий боєкомплект, зокрема, могли бути БпЛА “шахед”, якими РФ атакує Україну.

  • За інформацією ВМС ЗСУ, на момент удару по російському великому десантному кораблю “Новочеркаськ” на його борту могло бути щонайменше 80 осіб.
  • Президенту РФ Володимиру Путіну доповіли, що ЗСУ завдали удару по російському великому десантному кораблю “Новочеркаськ”.
  • На Таврійському напрямку росіяни активно застосовують для наступу броньовану техніку – близько 60% якої знищують українські військові. Решта швидко відступає.

Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.