Росіяни створили фейковий конгрес на противагу «Кримській платформі»
Джерело: ЦНС
У Центрі національного спротиву повідомили, що Москва створила фейковий конгрес на противагу “Кримській платформі” через занепокоєння щодо дипломатичних успіхів України стосовно деокупації АР Крим.
Так, у межах Ялтинського міжнародного економічного форуму 23-24 жовтня також було проведено так званий конгрес “Міжнародного клубу друзів Криму” та “Кримської африканської ділової ради”.
Зазначається, що для участі Кремль залучив представників з понад 40 країн світу. Основна мета заходу це запевнити представників з країн Африки та Латинської Америки в тому, що РФ може забезпечити їхні потреби у зернових, а також у тому, що вони можуть вкладати інвестиції у проєкти на території РФ.
Додається, що у межах цих дискусій РФ розробляє механізми протидії міжнародним економічним санкціям аби вберегти свої економічні взаємини з ринками, що залежні від постачання збіжжя.
Зокрема російські ділки активно нав’язували співпрацю з підприємствами на ТОТ для країн Африки. Росіяни запевняли представників країн Глобального Півдня у тому, що вони постачатимуть їм зернові культури зокрема з аграрних регіонів на ТОТ України.
Кремль обманом намагається залучити дані країни до легітимізації захоплених територій як складових російської федерації, проте їй не вдасться ані закріпитись на українських землях, ані забезпечити дані країни так необхідними їм продуктами, — пояснили у ЦНС.
У ЦНС нагадали, що українське підпілля активно протидіє намірам загарбати майно агровиробників на ТОТ півдня та сходу України. Російські окупаційні адміністрації намагаються залучити російські агрохолдинги до роботи на ТОТ. У Центрі національного спротиву попередили, що будь-яка незаконна економічна діяльність на ТОТ буде розцінюватись як співпраця з ворогом та буде легітимною ціллю для українського Руху опору.
Повідомити про злочинні дії росіян на ТОТ можна телеграм-бот.
Довідка. Кримська платформа – ініційований Україною міжнародний координаційний механізм для повернення питання Криму до порядку денного, захисту прав людини в Криму та сприяння деокупації півострова, зміцнення європейської та глобальної безпеки.
- ВР ухвалила постанову “Про заяву Верховної Ради України про пріоритетні напрями державної політики України у сфері деокупації, реінтеграції і відновлення Автономної Республіки Крим та міста Севастополя” (№9626).
- За інформацією ЗМІ, саме можливість України звільнити Крим, окупований Росією з 2014 року, може змусити президента РФ Володимира Путіна сісти за стіл переговорів.
- Один високопосадовець заявив, що вибухи в Криму “трохи вивели росіян з рівноваги, але це не робить нічого вирішального”.
- На тимчасово окупованих територіях Херсонської області російські загарбники продовжують займатися мародерством.
- У Центрі національного спротиву зазначили, що оскільки південний фронт був складним для російських військ, ворог почав мародерство на підприємствах Запорізької області.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.