Росіяни створили «трудові загони» зі студентів для проведення пропагандистських заходів на окупованих територіях – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

Російські загарбники привозять студентів з території РФ для створення “трудових загонів” й проведення пропагандистських заходів на тимчасово окупованих територіях України.

“Так, окупанти створили “студентські трудові загони”, які існують переважно в пропагандистських відео й сформовані з росіян. Загони “працюють” у зруйнованих самими окупантами містами – Лисичанську, Маріуполі, Сєвєродонецьку”, – повідомили у ЦНС.

А також зазначили, що ці ж студенти проводять на тимчасово окупованих територіях України семінари та “молодіжні форуми” за підтримки “Росмолоді” – окупаційної структури, яка займається децентралізацією так званих молодіжних рухів, більшість яких виступають у ролі волонтерських.

Додамо, що, за інформацією підпілля, на тимчасово окупованих територіях Криму російське військово-політичне керівництво також впроваджує заходи для посилення системного інформаційно-пропагандистського впливу на молодь.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.