Росію ніколи не вважатимуть надійним постачальником енергії, – дипломат США

Джерело: The Telegraph

За словами помічника державного секретаря США з енергетичних ресурсів Джеффрі Паєтта, Росія більше ніколи не буде розглядатися як надійний постачальник енергії.

Паєтт також сказав, що Сполучені Штати та їхні партнери з G7 мають намір позбавити Росію будь-яких надходжень від енергії.

“Для мене цілком зрозуміло, що Росія більше ніколи не буде розглядатися як надійний постачальник енергії. Зокрема, у випадку з нашими партнерами з Великої сімки, ми також прагнемо працювати разом, щоб позбавити Росію майбутніх доходів від енергії, і націлимося, зокрема, на інвестиції та проєкти, покликані збільшити майбутні доходи Росії від енергії”, – сказав Паєтт журналістам.

У четвер Сполучені Штати запровадили перші санкції проти власників танкерів, що перевозять російську нафту, ціна якої перевищує максимальну ціну G7 у 60 доларів за барель.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен 11 жовтня заявила, що обмеження ціни на російську нафту під керівництвом G7 різко знизило доходи Росії за останні десять місяців, і що дуже важливо продовжувати накладати серйозні та зростаючі витрати на Росію через її війну в Україні.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.