Ритуальним агентствам Росії заборонили займатись похороном Навального

Джерело: Кіра Ярмиш

Кіра Ярмиш – речниця померлого Олексія Навального – повідомила, що ритуальні агентства у РФ відмовляються займатись похороном опозиціонера.

За її словами, від 26 лютого соратники Навального займаються пошуком ритуального агентства, де можна було б провести церемонію прощання з російським опозиціонером.

“Ми обдзвонили більшість приватних та державних ритуальних агентств, комерційних площадок та похоронних залів”, – зазначила Ярмиш.

Проте пошуки не приносять успіху. Вона зазначила, що деякі агентства відмовляють, коли чують прізвище “Навальний”, а в одному їм прямо сказали, що ритуальним агентствам заборонили займатись похороном опозиціонера.

“Через добу пошуків приміщення для прощання немає”, – написала Ярмиш.

ДОВІДКА. Російський опозиціонер Олексій Навальний помер у колонії 16 лютого 2024 року. Як повідомили у самій колонії, Навальному різко стало погано під час прогулянки. Медики установи та лікарі “швидкої” провели реанімаційні заходи, однак політик помер.

Через кілька годин дружина опозиціонера Юлія Навальна заявила, що за смерть її чоловіка відповідатиме президент РФ Володимир Путін та “всі навколо нього”.

24 лютого тіло Навального передали його матері.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.