Samsung запускає розумне кільце, яке може відстежувати пульс, сон і менструальний цикл

Джерело: Sky News

Samsung став першим технічним гігантом, який випустив розумне кільце, що здатне відстежувати сон, рух, менструальний цикл та частоту серцевих скорочень.

Кільце Galaxy Ring вартістю приблизно 500 доларів, випуск якого заплановано наприкінці цього місяця, зможе працювати від батареї до семи днів. Воно призначене для цілодобового використання, щоб допомогти користувачам стежити за станом здоров’я протягом дня та під час сну.

Кільце випускається в трьох кольорах — золотому, сріблястому та чорному — і в дев’яти розмірах. Воно використовує технологію штучного інтелекту для аналізу біометричних даних, зібраних від людини, яка носить пристрій, і підключається до програми Samsung Health.

Фото: AP

Технологія має можливість оцінити самопочуття людини, надати “оцінку енергії” в діапазоні від одного до 100 і надати рекомендації віртуального фітнес-тренера.

Користувачі Galaxy Ring також зможуть робити фотографії або відкладати будильник, стискаючи пальці.

Аналітики кажуть, що завдяки своїм невеликим розмірам і витонченому вигляду кільця можуть стати наступниками розумних годинників, таких як Apple Watch і Google Pixel Watch.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.