Сенат США проголосує за законопроєкт про допомогу Україні у вівторок

Джерело: The Washington Post

Лідер більшості в Сенаті Чарльз Шумер в суботу, 20 квітня, оголосив перерву в Сенаті до вівторка, 23 квітня, та призначив перше голосування щодо пакету допомоги Україні та Ізраїлю на цей день.

Наступного тижня Сенат мав йти на перерву, проте у вівторок вони повернуться, щоб проголосувати за законопроєкти.

Зазначимо, що сьогодні Палата представників США проголосувала за виділення допомоги Україні на 61 мільярда доларів та Ізраїлю.

Тепер законопроєкти має схвалити Сенат США, після чого їх повинен підписати президент США Джо Байден.

Байден закликав до швидкого ухвалення Сенатом законопроєкту про допомогу Україні, щоб “ми могли швидко надіслати зброю та обладнання”.

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.