Байден закликав Сенат «швидко» ухвалити законопроєкт про допомогу Україні

Джерело: CNN 

Президент США Джо Байден у суботній заяві, 20 квітня, закликав до швидкого ухвалення Сенатом законопроєкту про допомогу Україні, щоб “ми могли швидко надіслати зброю та обладнання”.

“Я закликаю Сенат швидко надіслати цей пакет до мене на стіл, щоб я міг підписати закон, і ми могли швидко надіслати зброю та обладнання в Україну для задоволення її термінових потреб на полі бою”, – сказав Байден.

Він також зазначив, що ухвалення Палатою представників законопроєктів про допомогу іноземним державам надсилає “чітке повідомлення” про лідерство США у всьому світі.

“Сьогодні члени обох партій у Палаті представників проголосували за просування наших інтересів національної безпеки та чітке повідомлення про силу американського лідерства на світовій арені. У цей критичний момент вони об’єдналися, щоб відповісти на заклик історії, ухваливши терміново необхідні закони про національну безпеку, за які я боровся місяцями”, – сказав президент США.

Нагадаємо, що сьогодні, 20 квітня, Палата представників США проголосувала за виділення допомоги Україні на 61 мільярда доларів.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.