Серіал «Локі» зазнав критики за використання ШІ при створенні постера до 2-го сезону

Джерело: Hypebeast

Один із постерів до 2-го сезону серіалу “Локі” від Disney викликав неабияке хвилювання серед шанувальників, оскільки вони стверджують, що в процесі розробки плаката використовувався генеративний штучний інтелект.

Незважаючи на те, що виробництво останнього сезону коштувало 141,3 мільйона доларів США, один із фанатів серіалу написав: “Disney надто дешево платить художнику за рекламу “Локі”, тому ми знову отримуємо це потворне лайно зі ШІ”.

За словами шанувальника, фігури на спіралі виглядають неприродно і штучний інтелект, видається,”не знає римської цифри чотири”.

Водночас інший прихильник серіалу зазначив, що тло на постері нагадує ідентичне зображення Shutterstock під назвою “Сюрреалістична нескінченність часу, спіраль, простір, антикваріат” з такими ж змазаними елементами цифр.

“Уже лише це викликає запитання та занепокоєння щодо того, наскільки ретельно відстежуються ці матеріали, та скільки інших користувачів можуть заробляти гроші на створених штучним інтелектом зображеннях, навчених на оригінальних роботах невідомих художників і фотографів”, – йдеться в матеріалі.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.