«Ще один воєнний злочин Кремля» — Боррель про російський обстріл Одеси

Джерело: головний дипломат ЄС Жозеп Боррель.

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель засудив російське бомбардування Одеси у ніч на 23 липня. Він назвав останні удари РФ по історичному центру воєнним злочином.

“Постійний ракетний терор проти Одеси, міста, що має захисний статус ЮНЕСКО – це ще один воєнний злочин Кремля. Також зруйновано головний православний собор міста, об’єкт світової культурної спадщини”, – заявив Боррель.

Він додав, що внаслідок російської атаки постраждали й інші сотні інших історичних пам’яток по всій Україні.

Зазначимо, що внаслідок обстрілу ракетами зруйновано Спасо-Преображенський собор, який перебуває під захистом ЮНЕСКО. Серед пошкоджених внаслідок ворожої атаки обʼєктів – Будинок вчених та розташовані поруч будинки.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.