Що відомо про блокування трьох пунктів пропуску на кордоні з Польщею — ДПСУ

Джерело: телемарафон

Польські фермери продовжують блокувати три пункти пропуску: “Ягодин”, “Рава-Руська” та “Угринів”, розповів речник Державної прикордонної служби (ДПСУ) України Андрій Демченко.

За словами Демченка, фермери вже розблокували такі пункти пропуску, як “Краківець”, “Шегині” та “Устилуг”. Нині на цих напрямках спостерігається інтенсивний рух як у напрямку України, так і в напрямку Польщі.

Проте на пунктах пропуску “Ягодин” та “Рава-Руська” фермери не дозволяють вантажним транспортним засобам, що їдуть з України в Польщу, пройти. Щодо пункту пропуску “Угринів”, фермери планують пропускати по одній вантажівці в напрямку Польщі та по три вантажівки кожних шість годин в напрямку України.

“Тобто фактично це суттєве зниження можливості перетину кордону вантажівками і на цьому напрямку. Ну, і практично також заблоковано рух в бік Польщі. Сукупно станом на ранок сьогодні на цих трьох напрямках в чергах перебуває десь 300 вантажівок. Найбільше навпроти “Ягодина”, – додав речник.

Також навпроти розблокованих пунктів пропуску є черги, оскільки вантажівки користуються ними активніше, ніж напрямками, які блокуються. Найбільші черги спостерігаються навпроти “Краківця” – близько 700 фур, тоді як навпроти “Шегинь” – близько 400. Проте рух досить інтенсивний.

Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.