США не мають претензій до України щодо обліку озброєнь та військової техніки — результати інспекції логістичної допомоги США
Джерело: Міністерство оборони України
Західні ЗМІ повідомляли про нібито випадки розкрадання західної зброї, однак інспекція Сполучених Штатів, що стежить за лінією матеріально-технічної допомоги, засвідчила відсутність претензій американської сторони до обліку Україною озброєння та військової техніки.
“Артилерія, боєприпаси, складні системи ППО, бронетехніка – в Україні усе обліковано. У минулому році впроваджено автоматизовану систему обліку і проходження всього ОВТ через логістику. За допомогою партнерів уведено програми LOGFAS і “Каравай”, які дозволяють за штрих-кодом і QR-кодом супроводжувати військову техніку до військової частини, а в разі потреби – приїхати туди і побачити, що там є”, – зазначив заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов.
- Україна стала «бойовою лабораторією» для західних партнерів – Воллес.
- Українські військові, що тренуються на американських бойових танках Abrams на полігоні Графенвер (Німеччина), за кілька тижнів будуть готові до бою.
- До Російської Федерації продовжують надходити західні компоненти, які використовуються в крилатих ракетах Х-101, двох модифікаціях балістичних “Іскандерів”, а також гіперзвуковому “Кинджалі”.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.