Стабільний інтернет під час блекаутів – у Мінцифри оприлюднили покрокову інструкцію

Джерело: пресслужба Мінцифри

У Міністерстві цифрової трансформації оприлюднили покрокову інструкцію, як забезпечити стабільний інтернет під час можливих блекаутів у зимовий період.

Готуємося до зими та можливих відключень світла: разом з операторами та провайдерами працюємо, щоб зробити знеструмлення максимально непомітними для українців. Поки ми забезпечуємо провайдерів системами резервного живлення та розробляємо план дій під час блекаутів, підготували для вас інструкцію на випадок екстремальних ситуацій, – мовиться у повідомленні.

У відомстві закликали переглянути опубліковану інструкцію та переслати усім знайомим, аби не дати ворогу зіпсувати заплановані справи.

Нагадаємо, Мінцифри за підтримки швейцарсько-української програми EGAP вперше визначатиме рівень цифрових послуг і розвитку діджитал-інфраструктури у територіальних громадах України.

Індекс цифрової трансформації громад України дозволить виокремити пріоритетні напрями цифрового розвитку й системного впровадження інструментів е-урядування, е-комерції тощо.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Представники України та Норвегії завершили роботу над текстом угоди про гарантії безпеки. Сторони планують підписати документ “за першої можливості”, запевни президент Володимир Зеленський.

Очільник Харкова Ігор Терехов повідомив, що у місті мають намір збудувати безпечне підземне містечко за 225 мільйонів євро.