Столиця Індії стала найбільш забрудненим містом у світі – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
За даними моніторингової компанії IQAir, у п’ятницю вранці, 3 листопада, столиця Індії – Нью-Делі – стала найбільш забрудненим містом у світі.
Зокрема концентрація дрібних твердих частинок становила 523 мг на кубічний метр, що в 104,6 рази перевищує рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Як розповіли у виданні, тривалий вплив цих частинок може привести до хронічних захворювань серця і дихальних шляхів.
За даними індійських педіатрів, вже спостерігається сплеск кашлю у дітей, навіть немовлят доставляють в амбулаторні стаціонари з респіраторними симптомами. При цьому у дітей з респіраторними інфекціями спостерігаються більш серйозні симптоми, на усунення яких потрібно більше часу.
У зв’язку з цим регіональна комісія з управління якістю повітря активувала антикризовий план, який включає припинення будівельних робіт, заохочення використання громадського транспорту та роботи з дому.
Зазначається, що, як правило, якість повітря в Нью-Делі погіршується в період з жовтня по листопад через низку факторів, включаючи погодні умови, викиди та низькі температури, які перешкоджають розсіюванню токсичних речовин.
- Кліматичні зміни по всьому світу становлять загрозу для людей, які страждають на астму та хронічне обструктивне захворювання легень (ХОЗЛ).
Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що де-юре визнання російського контролю над Кримом може стати “бомбою уповільненої дії”.
У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.
У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.
Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.