Сучасні підлітки виснажуються щоденними телефонними повідомленнями – дослідження

Джерело: CNN

Згідно з новим дослідженням, сучасні підлітки щодня отримують 237 або більше сповіщень на свої смартфони.

Як зауважив доктор Дженні Радескі, співавтор звіту, опублікованого Common Sense Media, нині смартфони стали постійною, а іноді навіть “руйнівною силою” в житті молодих людей.

Оскільки індустрія не змогла запропонувати молодим людям найкращі варіанти керування своїми смартфонами, підлітки старанно працюють над тим, щоб розумітися на конструктивних особливостях і в тому, як встановлювати межі, – додав Радескі, який також є директором відділу педіатрії розвитку та поведінки Мічиганської дитячої лікарні CS Mott.

Висновки звіту ґрунтуються на використанні смартфонів Android близько 200 підлітками віком від 11 до 17 років, які дозволили збирати свої дані за допомогою програмного забезпечення, а також на відгуках Молодіжної консультативної ради Common Sense Media, до складу якої входять молоді люди, котрі допомагають інтерпретувати дані.

Зауважується, що приблизно чверть сповіщень надходить у шкільний час. За словами дослідників, телефони та програми можуть покращити скорочення непотрібних повідомлень у часи, коли підлітків не можна турбувати, особливо тому, що в шкільні години більшість учасників користувалися своїм телефоном принаймні один раз протягом 43 хвилин.

Я працюю з підлітками та молоддю близько 40 годин на тиждень… Це дослідження підтверджує себе на 100%, – повідомив Джон Даффі, психолог із Чикаго. – Навіть під час сеансів терапії підлітки отримують сповіщення, іноді десятки разів за сеанс.

Психолог пояснив, що у той час, як багато дорослих можуть вимкнути сповіщення або свої телефони під час уроків, важливої ​​зустрічі або під час виконання домашнього завдання, підлітки, як правило, залишають їх увімкненими. Імпульс спонукає їх дивитися на кожне сповіщення, тож у результаті їхня увага розсіюється.

Дослідження підтвердило це, виявивши, що смартфони підлітків були “постійним супутником, який спонукав до регулярних переглядів”, тобто вони перевіряли свої телефони в середньому понад 100 разів на день і відчували, що вони не можуть залишити повідомлення поза увагою.

Більшість учасників також дивилися на свої телефони, щоб пом’якшити негативні емоції, і виявили, що їм складно відмовитися від стимулюючих додатків, зокрема таких як TikTok, яким учасники у середньому користувалися майже дві години на день.

Інший член Молодіжної ради, який вчиться в 11-му класі, вважає, що “ми всі почувалися б набагато краще, якби менше займалися цим”.

Коли я втратив телефон… у мене не було гаджета тиждень, і цей час був неймовірним. Просто відсутність телефону знімає з вас цю вагу. У певному сенсі це майже звільняє вас, – пояснив він.

Даффі зазначив, що надмірне користування телефоном і тиск відповіді, який відчувають деякі підлітки, можуть викликати тривогу та стрес, навіть якщо молоді люди цього не усвідомлюють.

Отримані результати свідчать, що підліткам складно контролювати користування телефоном, що серйозно позначається на здатності зосереджуватися та психічному здоров’ї в цілому, – зауважив Джеймс Стаєр, засновник і генеральний директор Common Sense Media.

Експерти вважають, що дорослі могли б зробити більше, аби допомогти підліткам і дітям виробити здоровіші звички під час користування телефоном.

Молоді люди потребують більшої підтримки з боку членів родини та педагогів, а також чітких перешкод з боку технологів, які навмисно розробляють ці пристрої, щоб викликати звикання, коштом благополуччя дітей, – пояснив Стаєр.

Дочка Ілона Маска Вівіан Дженна Вілсон публічно спростувала кілька нещодавніх заяв мільярдера й розповіла про стосунки з батьком.

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України, повідомив, що за тиждень з 18 по 24 липня підрозділи РЕБ зірвали майже 8 тисяч завдань ворога із застосування розвідувальних БпЛА та FPV-дронів.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 26 липня, від початку доби по всій лінії фронту кількість бойових зіткнень збільшилась до 107.

Стримінговий серівіс Amazon працює над приквелом серіалу “Хлопаки” під назвою “Vought Rising”. 

Румунія заявила, що виявила на своїй території фрагменти російських безпілотників, проте в НАТО стверджують, що не бачать ознак навмисного нападу на територію Альянсу.