Сумка, яку впустили в космосі, обертається навколо Землі зі швидкістю 27 тис. км/год

Джерело: LAD Bible

Сумка з інструментами, яку випадково впустили в космосі, обертається навколо Землі зі швидкістю приблизно 27 тис. кілометрів на годину.

2 листопада астронавти Жасмін Могбелі та Лорал О’Хара проводили ремонт зовнішньої частини Міжнародної космічної станції (МКС), коли їх сумка з інструментами вилетіла в космос.

Фото: LAD Bible

Вони виконували складну роботу з переналаштування кабелю Ethernet і заміни опорного підшипника і втратили сумку з поля зору.

Двоє астронавток NASA так і не змогли її знайти.

Відомо, що вміст сумки коштував 100 тис. доларів.

Тепер астронавти помітили, що сумка з інструментами обертається навколо Землі зі швидкістю 27 тис. кілометрів на годину, на п’ять хвилин випереджаючи МКС.

Зазначають, що оскільки сумка швидко опускається, вона, ймовірно, розпадеться, коли досягне висоти близько 110 км над Землею.

Сумка для інструментів, яка відтоді отримала ідентифікаційний номер 58229/1998-067WC, приєднується до цілого ряду космічного сміття, що обертається навколо Землі, включаючи шматки човнів і розбиті супутники.

Німеччина розпочала реалізацію обіцяного посилення міграційної політики. Вперше мігрантів, котрі намагалися подати заяву на притулок безпосередньо на кордоні, почали розвертати ще до в’їзду у країну, інформує Bild.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 11 травня щодо російського вторгнення. Загалом, від початку цієї доби вже відбулося 111 бойових зіткнень.

11 травня у низці міст Німеччини відбулися мітинги за заборону ультраправої партії “Альтернатива для Німеччини”. Як повідомили організатори акцій, всього відбулося понад 50 демонстрацій під загальним гаслом “Більше жодних відмовок – заборона АдН зараз!”.

11 травня прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомив, що масштабна пожежа, яка майже повністю знищила торговий центр Marywilska у Варшаві в травні 2024 року, була результатом підпалу, організованого російськими спецслужбами.

11 травня високопосадовці США повідомили про “значний прогрес” після дводенних торговельних переговорів із Китаєм у Женеві, натякаючи на досягнення угоди, яка може мати суттєві наслідки для глобальної економіки.