Новини за темою: енергетики

Рівень споживання електроенергії у вечірні години продовжує зростати. Відтак, в “Укренерго” закликали українців зменшити навантаження на енергосистему з 16:00 до 23:00.

На Донеччині через обстріли окупантів без живлення лишилися дві вугільні шахти. Під землею на певний час були заблоковані працівники, згодом шахтарів вивели на поверхню.

Через негоду та викликані нею технологічні порушення знеструмлено 140 населених пунктів у Київській, Полтавській, Львівській, Чернігівській, Одеській, Чернівецькій областях. Переважна більшість із них – на Київщині.

Уночі ворог завдав чергового ракетно-дронового удару по території України, внаслідок чого у 7 областях України знеструмлені споживачі. Однак влучань в об’єкти енергетичної інфраструктури не зафіксовано.