Тейлор Свіфт зі своїм новим альбомом побила кілька рекордів у Spotify

Джерело: CBS News

Американська авторка-виконавиця Тейлор Свіфт з новим альбомом “The Tortured Poets Department” побила кілька рекордів на стримінговому сервісі Spotify.

Spotify оголосив, що “The Tortured Poets Department” став альбомом, який найбільше транслювався за один день, а Свіфт – виконавицею, яку найбільше транслювали за один день в історії потокового сервісу.

Свіфт також побила свій власний рекорд виконавця з найбільшою кількістю трансляцій за один день, який вона поставила 27 жовтня 2023 року, випустивши альбом “1989”.

Свіфт описала новий альбом як “нові твори, які відображають події, думки та настрої швидкоплинного та фаталістичного моменту часу — такого, який був водночас сенсаційним і скорботним”.

Уряд США оштрафував турецьку чартерну компанію бізнес-джетів Air Sapphire за несанкціоновані польоти до Росії на літаку американського виробництва Gulfstream GIV.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що на території міста Запоріжжя та Запорізької області почалися роботи зі зведення підземних шкіл. У регіоні планують збудувати десять таких закладів до кінця року.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 19 червня. Російські війська завдали по території України три ракетні та 38 авіаційних ударів із застосуванням 55 КАБів, також задіяли 533 дрони-камікадзе. Разом з тим, ворог здійснив понад 2900 обстрілів по позиціях наших військ та населених пунктах зі ствольної і реактивної артилерії, мінометів, стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

Пані посол Естонії в Україні підтвердила, що її країна готова обговорювати питання відправлення своїх військ до України, оскільки для Таллінна це не “червона лінія”.

19 червня Риксдаг, після п’ятигодинних дебатів, проголосував за угоду щодо військової співпраці зі США, так звану угоду DCA, яка дає американським військовим право використовувати 17 шведських військових баз по всій країні.