The Times: НАТО має готуватися до російських ракетних ударів по Європі

Джерело: The Times

В Альянсу є лише три роки до можливого наступу сил російського глави Володимира Путіна проти військової інфраструктури Німеччини, попереджають європейські генерали.

НАТО доведеться підготуватися до ракетних ударів Росії по об’єктах по всій Європі, зокрема в Німеччині, якщо Кремль розпочне війну проти Альянсу, попереджають високопоставлені генерали.

В інтерв’ю The Times генерал-лейтенант Александер Золфранк, командувач військового центру матеріально-технічного забезпечення НАТО на південному заході Німеччини, також закликав союзників впоратися з “бюроманією”, яка перешкоджає переміщенню військ і обладнання та ускладнює використання країнами озброєння та іншого спорядження під час кризи.

Деякі генерали вважають, що Альянс має лише три роки до можливого удару РФ, зокрема по військовій інфраструктурі Німеччини.

Золфранк та інші генерали із ФРН, США та Нідерландів побоюються, що росіяни завдадуть удару по європейських тилах, намагаючись знищити цивільну та військову інфраструктуру. Експерти пояснюють, що це один із нових важливих аспектів сучасної війни, який показано на прикладі України.

Військові закликали зрозуміти, що тилові області також потраплять під масовані удари, і буде застосовано “весь спектр” ворожих сил, від “диверсій за допомогою радіоелектронної боротьби та кібератак до ударів ракетами, дронами тощо”.

Раніше у НАТО попередили, що занадто велика бюрократична тяганина заважає переміщенню військ у Європі. Це проблема, яка може спричинити серйозні затримки, якщо розпочнеться війна з Росією.

У звіті Німецького товариства зовнішньої політики наголосили, що РФ вистачить шість років, щоб підготувати свої війська до прямого конфлікту з НАТО.

Триває 1132-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 915 тисяч осіб.

31 березня – третя річниця звільнення Бучі Київської області від російських окупантів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський хоче відмовитися від угоди про корисні копалини, і це може призвести до великих проблем.

За даними аналітиків, російські підрозділи просунулися на двох напрямках фронту.

Країни Балтії висловили занепокоєння щодо можливих наслідків перемир’я в Україні, вважаючи, що це призведе до зростання загрози з боку Росії. Міністри оборони Естонії та Литви заявили, що Москва використає паузу у війні для перекидання військ на північно-східний фланг НАТО та активного переозброєння.