Німеччина готується до збройного протистояння з Росією – Bild

Джерело: Bild

Бундесвер готується до збройного конфлікту проти Росії. Протистояння може розпочатися вже у 2024 році.

Це випливає з секретного документа. Відповідно, можлива ескалація між країною НАТО і РФ вже в лютому цього року. Це навчальний сценарій, який крок за кроком, місяць за місяцем описує, як діятиме глава РФ Володимир Путін і як Альянс має захищатися.

Згідно з документом, росіяни запустять хвилю мобілізації та закличуть до армії ще 200 тисяч осіб у лютому 2024 року. Вже весною Кремль нібито почне новий повномасштабний наступ в Україні. Тоді як через недостатню допомогу з боку Заходу ЗСУ ризикує зазнати поразки.

Після чого РФ провокує агресію проти етнічних російських меншин у Прибалтиці. Почнуться зіткнення і РФ проведе великі навчання “Захід 2024” із залученням 50 000 солдатів.

За декілька місяців РФ перекине війська та ракети у Калінінград для удару по Сувалкському коридору, який з’єднує Калінінградську область із Білоруссю через Литву. А у грудні після американських виборів на кордоні можуть відбутися заворушення.

У січні 2025 року Польща та країни Балтії зберуться на засідання Ради НАТО, де заявлять про загрозу з боку РФ, яка у березні перекине додаткові війська до кордонів Прибалтики та у Білорусь. У травні НАТО ухвалить рішення про “заходи для надійного стримання”.

У “день Х” головнокомандувач НАТО віддасть наказ перекинути 300 тисяч солдатів на східний фланг.

За цим сценарієм Бундесверу ескалація почнеться всього за кілька тижнів. Десятки тисяч німецьких солдатів повинні будуть відправитися в бойові дії незабаром після цього.

Раніше у звіті Німецького товариства зовнішньої політики наголосили, що РФ вистачить шість років, щоб підготувати свої війська до прямого конфлікту з НАТО.

Зауважимо, у 2024 році НАТО планує залучили на військові навчання понад 40 тисяч військовослужбовців. Спільні тренування стануть найбільшими з часів Холодної війни.

  • Національний центр кібербезпеки Великої Британії (NCSC) заявив, що такі країни, як Росія, ймовірно, намагатимуться втрутитися в результати виборів в багатьох країнах наступного року.
  • Через свої імперські амбіції Росія становить найбільшу та найгострішу загрозу для країн НАТО. У разі “заморожування” війни в Україні, Москві знадобиться шість-десять років, щоб відновити свою армію. Протягом цього періоду Німеччина спільно з Альянсом повинні дати можливість своїм Збройним силам боротися з Росією. Тільки так можна буде зменшити ризик наступної війни в Європі.
  • У НАТО попередили, що занадто велика бюрократична тяганина заважає переміщенню військ у Європі, проблема, яка може спричинити серйозні затримки, якщо розпочнеться війна з Росією.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.

Україна продовжує залишатися основною країною-отримувачем німецького експорту озброєння. На перший квартал року понад 70% схвалених урядом ФРН коштів отримає наша країна.

Глава Міністерства оборони Латвії Андріс Спрудс повідомив, що країна готова спорядити Україні ППО малої дальності.