Трамп вніс майже $92 млн застави за можливість подати апеляцію у справі про наклеп
Джерело: CNN
Колишній президент США Дональд Трамп вніс заставу в розмірі 91,63 мільйона доларів для подачі апеляції на рішення суду у справі про наклеп на письменницю Джин Керролл.
За даними агентства, повідомлення про заставу та апеляцію Трампа його захисники подали до федерального суду в Нью-Йорку.
У заяві Трамп зазначає, що покарання є занадто жорстким і наполягає на його пом’якшенні.
Своєю чергою, захист письменниці заявляв, що Трамп має бути покараний великою сумою відшкодування збитків, щоб це “дійсно змусило його припинити зводити наклепи”.
У січні федеральний суд присяжних присудив Керролл 83,3 мільйона доларів компенсації за наклепницькі заяви Трампа, в яких він заперечував, що зґвалтував її, говорив, що вона не в його смаку, і звинуватив її в тому, що вона вигадала це твердження, щоб підвищити продажі своєї книги.
Гарантом внеску Трампа виступили страхова компанія Chubb. Згідно з умовами застави, Chubb забезпечить лише апеляцію на рішення суду на суму 83,3 мільйона доларів, а не будь-які майбутні апеляції.
Розмір застави перевищує суму судового рішення, оскільки окружний суд зазвичай вимагає, щоб сторона внесла 110% від суми застави.
- Експрезидент США Дональд Трамп подав апеляцію проти рішення судді, який зобов’язав його виплатити понад $450 мільйонів за цивільною справою про шахрайство його бізнес-імперії.
Міністр економіки, довкілля та сільського господарства Олексій Соболев повідомив, що цього року щонайменше шість областей потерпають від наслідків посухи.
27 липня президент Володимир Зеленський підписав закон про реформу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
27 липня президент Володимир Зеленський розповів про “предметну” розмову з главою Франції Емманюелем Макроном, зауваживши, що Париж готовий допомогти Україні профінансувати виробництво дронів.
Служба зовнішньої розвідки України відзначила, що після запровадження санкцій у 2022 році витрати Росії на транзит вантажів зросли, особливо на маршрутах до Калінінградської області, котра не має сухопутного сполучення з рештою російської території.
27 липня прем’єр-міністерка Юлія Свириденко розповіла, що у перший тиждень роботи оновленого складу Кабміну розглянули кілька важливих напрямків роботи, зокрема в економічній та оборонній галузі.