Трамп закликає США надати 60 млрд доларів Україні у формі кредиту

Джерело: Bloomberg

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп висловив бажання, щоб його країна надала Україні допомогу розміром 60 млрд доларів у формі кредиту.

Він висловив цю ідею під час своєї передвиборчої кампанії у Південній Кароліні.

“Вони хочуть дати їм ще 60 мільярдів доларів. Зробіть це так. Позичте їм гроші. Якщо вони впораються, вони повернуть нам гроші. Якщо вони не впораються, вони не повинні повертати нам гроші. Чому ви повинні просто віддати їм гроші? Зробіть це у вигляді кредиту”, – заявив Трамп.

Ці заяви Трампа припадають на період перед президентськими виборами у США, де він, ймовірно, стане головним кандидатом від республіканців, конкуруючи з Джо Байденом від демократів.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.